Nowe wieści od podolog24.pl

Kochani, niedawno przedstawialiśmy Wam najnowsze produkty w naszej ofercie.💪 Największe oczekiwania mieliśmy w stosunku do produktów Allpremed z linii Atopix, ponieważ wiemy jak bardzo potrzebny jest skuteczny preparat dla klientów zmagających się z AZS.😌 Chcielibyśmy pokazać Wam efekty stosowania preparatu Allpremed Atopix Repair,😍 u kobiety w wieku 26 lat dotkniętej właśnie AZS. Jakie odczucia ma ona po 10 dniach stosowania?

♥️ Zmiana widoczna na zdjęciu była bardzo przesuszona, w dotyku wręcz chropowata (zrogowaciała). Chropowatość zniknęła po dwóch dniach, zmiana była widoczna ale coraz gładsza, aż w końcu zniknęła całkowicie

♥️ Już od pierwszego użycia zniknęło uczucie “ściągnięcia” skóry na dłoniach, które utrzymywało się podczas używania innych preparatów. Pani permanentnie czuła, że skóry na dłoniach jest jakby za mało, co wynikało z nadmiernego przesuszenia. Po zastosowaniu kremu Allpremed skóra jest niezwykle nawilżona, mimo, że produkt wchłania się w sekundę to nawilżenie utrzymuje się na dłużej i nie znika po umyciu rąk. Nie ma potrzeby wielokrotnego używania kremu w ciągu dnia.

♥️ Skutecznie zmniejsza swędzenie, Pani stosowała preparat na innych częściach ciała, zmniejszył “kaszkę” na łydkach, wyraźne zmniejszał świąd, dzięki czemu skóra nie pogarszała swojego stanu poprzez rozdrapywanie zmian.

Takie opinie radują nasze serca!😍 Z czystym sumieniem polecamy linię Atopix wszystkim osobom dotkniętym atopowym zapaleniem skóry! ❤️

Allpresan linia Atopix jest już dostępna w naszym gabinecie 💙

Zapraszamy 😊

Podolog Krosno Odrzańskie

Ul. Poznańska 37

☎️ 537 776 150